Informacja

New

BUTY PALLADIUM PAMPA HI ORGANIC

Kolor: Star White Cholewka: bawełna organiczna Środek: materiał,...

181,87 zł
BUTY PALLADIUM OUTDOORSY STRAP CAMO

GÓRA: nylonowy pasek z rzepem na palcach / nylonowy pasek z rzepem na...

105,61 zł

O firmie

Firma We Global Distribution Sp. z o.o. jest obecna na rynku od kilku lat i jest wyłącznym dystrybutorem marek PALLADIUM i K-SWISS na terenie Polski.

Pracujące w niej osoby mają kilkunastoletnie doświadczenie w budowaniu wizerunku wielu brandów sportowych jak i casualowych oraz ich dystrybucji w Polsce.

Dążymy do tego, aby renomowane, światowe marki zaistniały na polskim rynku i spełniły oczekiwania klientów. Konsumenci w Polsce powinni mieć taką samą możliwość wyboru jaką mają nabywcy w innych krajach oraz żeby produkty dostępne były w równoległym czasie w stosunku do światowych rynków kreujących modę. Wybierając marki do dystrybucji kierujemy się przede wszystkim chęcią zaspokojenia oczekiwań osób podążających za panującymi trendami, zarówno w markach sportowych jaki typowo modowych. Wiemy, że wielu ludzi, ceni sobie swoją indywidualność i ma własny styl nie tylko w sposobie ubierania się, ale także we wszystkim, co robi. Wierzymy, że sprowadzane przez nas produkty sprawią naszym klientom dużą przyjemność, co z pewnością przełoży się na ich dobre samopoczucie.

Za Wasze wszystkie uwagi, nawet te najbardziej krytyczne będziemy bardzo wdzięczni.

Możecie je kierować na adres mailowy: office@weglobaldistribution.pl