Er4qXRMXcAAgLEu

HISTORIA MARKI

Tom Romeo założył markę Bearpaw w 2001 roku z zamiarem zrewolucjonizowania branży obuwia codziennego poprzez wykorzystanie skóry owczej do stworzenia wygodnych i stylowych butów. Skóra owcza w naturalny sposób reguluje temperaturę ciała, dzięki czemu stopy pozostają chłodniejsze i bardziej suche w upale, a cieplejsze zimą. Od pantofli i butów zimowych po sandały i klapki na wiosnę. Do produkcji butów Bearpaw używamy tylko najlepszych materiałów.

MORALNY OBOWIĄZEK

Bearpaw dba o środowisko, od materiału, z którego powstają nasze buty, po opakowania używane do ich wysyłki oraz siedzibe, która jest zasilana z wykorzystaniem paneli słonecznych. W naszych produktach wykorzystujemy materiały przyjazne dla środowiska. Rodzaj futra używany do produkcji zależy od każdego produktu. Na niektórych butach używamy prawdziwego zwierzęcego futra, a na innych zutylizowanych materiałów pozostałych z przemysłu mięsnego. Niedawno nawiązaliśmy współpracę z PETA i od tego czasu zaprzestaliśmy używania futra królika w naszych produktach.

2

STABILNY ROZWÓJ

Uważamy, że jako ludzie biznesu tworzący produkty związane z aktywnym stylem życia, mamy szczególny obowiązek działać jako strażnicy środowiska i otaczających nas społeczności. Niezbędne jest, abyśmy przyczynili się do zachowania i przywrócenia naszego naturalnego świata. Powinniśmy pomóc w zapewnieniu, że góry, lasy, plaże i oceany będą istnieć dla przyszłych pokoleń.
Łączy nas pasja do ochrony środowiska, aby działania, które podejmujemy teraz, nie zagrażały przyszłym pokoleniom. Uważamy, że obowiązkiem każdej firmy jest podjęcie odpowiednich kroków w celu zmniejszenia ilości odpadów i ulepszenia swoich procesów. Nie jesteśmy zadowoleni ze status quo w naszej branży, dlatego zaczęliśmy od wyznaczenia konkretnych celów.

Bearpaw zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności za środowisko i naszej roli w uczynieniu świata lepszym miejscem. Stawiamy naszym pracownikom oczekiwania w zakresie recyklingu i kładziemy nacisk na odpowiedzialność za zużycie energii w naszych biurach i domach. Będziemy stale oceniać nasze wysiłki w zakresie pakowania, aby określić, gdzie możemy użyć materiałów pochodzących z recyklingu, a gdzie możemy zmniejszyć ilość odpadów. Przekazujemy nasze oczekiwania naszym dostawcom i przedstawiamy im pomysły, w jaki sposób mogą uczestniczyć i pomagać w osiąganiu naszych celów.

WSPÓŁPRACA

We Global Distribution sp. z. o. o. jest wyłącznym dystrybutorem marki Bearpaw na terenie Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą lub chcesz dowiedzieć się czegoś więcej napisz mail na adres office@weglobaldistribution.com